Leták + texty

 

Pre účastníkov nášho programu sme nižšie pripravili základné informácie o našom programe do školského a obecného rozhlasu, alebo spravodajcu.

 

 

školy:

Drahí žiaci/študenti, naša škola sa zapojila do ekologického programu na zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní. Zberný box pre recykláciu je umiestnený v ekologickom kútiku našej školy. Myslite ekologicky a prineste použité cartridge a tonery do našej školy. Nevhadzujte ich prosím do komunálneho odpadu.

 

obce:

Vážení spoluobčania, naša obec sa zapojila do ekologického programu na zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní. Zberný box pre recykláciu je umiestnený v ekologickom kútiku nášho Obecného úradu. Myslite ekologicky a prineste použité cartridge a tonery do našej obce. Nevhadzujte ich prosím do komunálneho odpadu. Odovzdanie je zadarmo.

 

obec a škola:

Vážení spoluobčania naša obec a škola sa zapojili do ekologického programu na zber použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov z tlačiarní. Zberný box pre recykláciu je umiestnený v ekologickom kútiku. Myslite ekologicky a prineste použité cartridge a tonery do našej obce. Nevhadzujte ich prosím do komunálneho odpadu. Odovzdanie je zadarmo.

 

 

 


 

na stiahnutie v pdf:

© 2010-2019 Cart4Future s.r.o