O nás

Cart4Future je Česká spoločnosť, ktorá sa na území celej Českej a Slovenskej republiky zaoberá zberom, výkupom a ekologickou recykláciou použitých atramentových cartridgov a laserových tonerov do tlačiarní.

Pomocou zberných boxov sa snažíme zjednodušiť podmienky recyklácie nových druhov odpadu. Vieme totiž, že mnoho ľudí od recyklácie odrádza práve zložitosť a nedostupnosť zberných miest.

Program zberu a následnej recyklácie je určený širokej verejnosti. Môže sa do neho zapojiť každý, či už sa jedná o školy, škôlky, úrady, obchody, kancelárie alebo jednotlivca.

Od februára 2014 sme nadviazali spoluprácu s recyklačným programom Recyklohraní aneb ukliďme si svět a od roku 2015 na Slovensku spolupracujeme s obdobným programom Recyklohry. Ich cieľom je prehĺbiť znalosti žiakov MŠ, ZŠ aj SŠ v oblasti triedenia a recyklácie odpadov a umožniť im osobnú skúsenosť so spätným odberom.

Pevne veríme, že rovnako ako mnoho iných firiem a organizácií, sa aj Vy zapojíte do nášho zberného programu a okrem dobrého pocitu z chráněnia životného prostredia získate aj bonusové body, za ktoré si vyberiete darčeky z nášho katalógu odmien.

© 2010-2019 Cart4Future s.r.o